Tutvu meiega

Soodne ja hea

Caffe Galleria on koht, kus saab nautida häid kohvijooke ja hõrku maja peakondiitri magusa valikut! Pakume iga päev suurt valikut hommikusööke ja vitamiinidest pakatavat värsket Itaalia maheapelsinide mahla ning tervislikke ja tasakaalustatud smuutisid Boost Yourself supertoidu segudega. Meie menüüs on kergesti kaasahaaratavad pizzakoonused ja maitsvad pannkoogid.

Caffe Galleriast leiab ka Gelato Factory leti, kus igapäevaselt on valikus 12 erinevat, kohapeal valmistatud värskest toorainest Gelatot ja Sorbetti!

Caffe Galleria kondiitri poolt eristab selgelt naturaalne tooraine, professionaalne ja hooajaline laias valikus sortiment. Käime alati kaasas uute trendidega. Pakume head valikut magusat kohapeal, valmistame eritellimusi ja arvestame ka tähtpäevadega!

Naudi siin või võta kaasa!

Hommikusöök

Alusta päeva maitsvalt

Hommikusöök on päeva tähtsaim söögikord! Oleme oma menüüs arvestanud nii toekamate soovide kui ka kergema elustiili harrastajatega. Pakume klassikaliselt putru, peekonit ja omletti, kuid üllatame ka Benedicti munade, toorvorstide ja  krõbeda müsliga.
 

Iga hommikusöögimenüüs olev roa juurde kuulub tasuta kohv või apelsinimahl.

Pannkoogid

Kohvijoogid

Soe kallistus kohvitopsis

Pizzakoonused

La Prima Pizzalt

Smuutid ja värsked mahlad

BOOST YOURSELF

Gelato

Gelato Factory

Võtke ühendust

Võtke Meiega ühendust läbi e-maili või telefoni. Me aitame Teid kõikides  Maitsete Tänavat puudutavates küsimustes!

Võtke ühendust

Võtke Meiega ühendust läbi e-maili või telefoni. Me aitame Teid kõikides  Maitsete Tänavat puudutavates küsimustes!